Doskonale zaś pamiętam jak je tam chowałam po tym jak

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
art

To J. dzwonił z informacją, że ma moje okulary i żebym się nie martwiła bo odda mi jak się spotkamy.

Doskonale zaś pamiętam, jak je tam chowałam po tym jak już skończyłam czytać menu. Uważam, że przyjacielski całus w policzek to i tak wiele co ode mnie zyskał. Ja śmierdząca piwem, czująca w ustach smak goryczki rozradowana koncertem i mile spędzonym wieczorem nie miałam na nic ochoty poza jak najszybszym znalezieniem się w domu, a w szczególności w łazience.

Podczas rozmowy poruszyliśmy temat pomysłu nad którym mieli obradować politycy, dotyczącego nowych dowodów osobistych i tak jakoś się stało, że J. wyciągnął swój i mi pokazał. Dalej się z nimi widuje, bo jest sprytniejsza od nich. Jakimś cudem ci wszyscy faceci nie wiedzą sobie nawzajem choć przecież ona nie ukrywa swojej twarzy, nie daje zdjęć przerobionych w photoshopie czy po prostu cudzych.

Jeżeli tak, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zaaranżować spotkanie. W dodatku nigdy nie mamy gwarancji, że potencjalny kandydat na męża będzie spełniał wszystkie nasze oczekiwania, a poznawanie drugiego człowieka trwa bardzo długo. Gdzie poznać partnera, jeżeli skończyło się już szkołę, a w pracy nie natrafiliśmy na swój ideał?

Nie obiecuję, że uda znaleźć się Koreańczyka jak z mangi 😛 Czasem lubią się pochwalić znajomymi z zagranicy 🙂 Blondynki mają duże wzięcie 🙂 Serdecznie zapraszam w poszukiwaniu męża Koreańczyka! I dla nas może to będzie czasem dziwne, niezrozumiałe, odrażające… ale Ci ludzie żyli tak od stu-, tysiącleci.

Nie można spodziewać się, że Tokio, czy Seul to miasto pięknych ludzi.