Prywatne anonse erotyczne

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
art

Prywatne anonse erotyczne

Każdego dnia coraz więcej osób rejestruje się na naszym portalu, czemu zatem i ty się nie zarejestrujesz i nie wypróbujesz usług naszego portalu erotyczno randkowego ? "Co za idiotka! Zjedzmy ją." - myślą nasączonej koleżance jej współplemieńcy, bowiem - w przeciwieństwie do świata ludzi - w świecie fregat nie ma miejsca na głupotę. Krowy tak przyzwyczaiły się do moich zabiegów, że gdy tylko mnie widziały, biegły z daleka, jowialnie pomukując.

>Nie ale co z tego wynika dla homoseksualizmu? Przecież nie obrażają się na naturę, że nie mają dzieci. Tamtego krowiego dnia myślałam, że nie ma nic bardziej żenującego niż wracanie rowerem nago przez wieś, będąc odprowadzaną wzrokiem przez rolników na czerwonych kombajnach marki "Bizon".

Później spacer do niej na osiedle. Chwila rozmowy pod jej blokiem, próba pocałowania, ale nie weszło. Trudno, nie ma to żadnego znaczenia, ważne, że pokazałem co kaman. Dowodem jest np. ten wykop- nagłośnienie sprawy homoseksualistów jest nieadekwatne do jego znaczenia strategicznego = zakrojona na szeroką skalę propaganda. Konkretny dowód: ONZ wolała organizację gejowską od chrześcijan.

@ Ozdoba : Jak mozna byc niedopasowanym pod tym wzgledem ? Kazdy chce barabara co jakis czas. Moim zdaniem, to nie ona, a jej rodzice byli chorzy na głowę. - Pan sobie zrobi badanie komputerowe stopy - sugeruje pani Zosia, z lubieżnym chrobotem wwiercając się knykciem między moje C3 i C4.

zacząłem to samo pisać, ale dobrze że spojrzałem co napisałeś :) Nic dodać nic ująć. Rodzice byli przekonani, że nad rzeką spotkałam jakichś łobuzów, z którymi upiłam się, upaliłam, uprawiałam seks, a następnie oni, dla żartu, zabrali mi ubrania. To grzech. Podobnie jak cmoknięcie kogoś na przywitanie więcej niż jeden raz. Od biedy można próbować wydać inny dźwięk cmoknięcia - ale zawsze pozostaje ryzyko zgrzeszenia.

Podobne strony: